П.П."Средна европейска класа" -

All
Актуални новини [38]
Събития [0]
Вижте поименно състава на новия Общински съвет в Бургас!
26.10.2015 Жоро

Вече са ясни имената на новите общински съветници, които ще
управляват Бургас през мандат 2015-2019 година
 
Данните са окончателни, с отчетените преференции 

В новия Общински съвет в Бургас ГЕРБ ще има 29 съветници, БСП - 5, НФСБ - 4, Реформаторски блок - 4, СЕК - 3, АБВ - 2, ДПС - 2, Солидарност - 1, БДЦ - 1.


В новия Общински съвет в Бургас ГЕРБ ще има 29 съветници, БСП - 5, НФСБ - 4, Реформаторски блок - 4, СЕК - 3, АБВ - 2, ДПС - 2, Солидарност - 1, БДЦ - 1.
Вижте състава на новия Общински съвет по имена, съобразно окончателните данни на Общинска избирателна комисия и отчетените преференции за всеки от кандидатите:

1. Димитър Христов Христов - БДЦ

2. Ангел Димитров Божидаров - НФСБ
3. Кристина Вескова Лазарова - НФСБ
4. Бойко Георгиев Миразчийски - НФСБ
5. Георги Дражев Атанасов -НФСБ

6. Антон Боянов Коджабашев -АБВ
7. Тодор Димитров Ангелов - АБВ

8. Шерафет Асан Мехмед - ДПС
9. Йордан Красимиров Козаров - ДПС

10. Димитър Илиев Людиев - ГЕРБ
11. Антон Пенев Берданков -ГЕРБ
12. Димчо Грудев Грудев - ГЕРБ
13. Пеньо Николов Мечков - ГЕРБ
14. Веселин Матеев Пренеров - ГЕРБ
15. Галя Стоянова Василева - ГЕРБ
16. Стефан Кънев Колев - ГЕРБ
17. Панайот Василев Жечков - ГЕРБ
18. Красимира Семова Маркович - ГЕРБ
19. Калчо Станков Белов - ГЕРБ
20. Станислав Райков Андреев - ГЕРБ
21. Георги Петров Дракалиев - ГЕРБ
22. Виолета Маркова Илиева - ГЕРБ
23. Диян Вълков Димов - ГЕРБ
24. Антонио Христов Душепеев - ГЕРБ
25. Тина Михова Писарова - ГЕРБ
26. Карамфилка Апостолова Апостолова - ГЕРБ
27. Живко Жеков Иванов - ГЕРБ
28. Лиляна Стоянова Драгоева - ГЕРБ
29. Николай Иванов Иванов - ГЕРБ
30. Тодор Атанасов Колев - ГЕРБ
31. Калояна Живкова Петкова - ГЕРБ
32. Димитринка Иванова Буланова-Митрева - ГЕРБ
33. Петя Красимирова Гънева - ГЕРБ
34. Костантин Йорданов Луков - ГЕРБ
35. Димитър Георгиев Георгиев - ГЕРБ
36. Бойчо Стоянов Георгиев - ГЕРБ
37. Юлиян Станков Станков - ГЕРБ
38. Румен Руменов Ангелов - ГЕРБ

39. Николай Асенов Тишев - БСП
40. Стоян Иванов Колев - БСП
41. Кирил Йорданов Петков - БСП
42. Евгений Николов Мосинов - БСП
43. Бенчо Георгиев Бенчев - БСП

44. Константин Живков Бачийски - СЕК
45. Георги Василев Манев - СЕК
46. Кирил Кирилов Начев - СЕК


47. Петко Тодоров Стамболиев - Солидарност   
                                
48. Георги Митев Митев - Реформаторски блок
49. Живко Иванов Табаков - Реформаторски блок
50. Тошко Добрев Иванов - Реформаторски блок
51. Станимир Димитров Апостолов - Реформаторски блок